Tanulói beszámoló – Angol nyelvi csoport

Egy héten egyszer, szerda késő délután szoktunk összejönni, angol külön órára. Egyszer egy alkalomkor megnéztünk egy filmet a hálaadásról. Ebből meg tudtuk PL: Amerika hogyan jött létre, kik voltak az ős lakosok és a telepesek. A kis film után vicces kérdések voltak. Cd-t szoktunk hallgatni, Angol slágereket és sok szót tanultunk meg. Szoktunk színes plakátokat készíteni Aliz nénivel a tanult témakörökről. Szeretem, hogy nem kell sokat írni inkább beszélgetős párbeszédes órák vannak. Sokat tudtunk az Angol és Amerikai kultúráról. Kedvenc témám a különféle utazásokról szóló volt, akkor Angol nyelvű magazinokat nézegethettünk és olvasgathattunk. Csapat munkában szó versenyt is tartottunk. Sokat beszélgettünk az Angol királyi családról és az amerikai elnökválasztásról, hogy hogyan zajlik. Érdekes dolgokról beszélgettünk.
Szőnyi Attila Junior
Boczek Alexandra
Bodor Ramóna
Rehó Dániel
Réfi Janka

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük