Az intézmények közti kapcsolatfelvétel, az együttműködés kereteinek kialakítása

A projekt megvalósításának kezdete óta, így ebben az időszakban is a korábban már kialakított kommunikációs csatornákat használták az intézmények kommunikátorai. A projekt megvalósítása során folyamatosan, de különösen a 2019. április 15-16, valamint 2019. október 3-4 között Csengődön és 2019. május 16-17 között Kerekegyházán megvalósult személyes találkozó megvalósítása előtt intenzív kommunikáció zajlott az intézmények szakmai megvalósítói és vezetői között annak érdekében, hogy az időpontok megfelelőek legyenek intézmény számára, a tervezett programok lebonyolítása gördülékeny legyen, valamint, a projekt szakmaiságának biztosítása érdekében. A kapcsolatfelvétel a két intézmény között többnyire emailen és telefonon történt, de a személyes találkozást is lehetővé tették a projektesemények, ahol mindig lehetőség volt a további programok részletes egyeztetésére, tapasztalatcserére is. A harmadik és negyedik illetve ötödik személyes találkozó előtt és a találkozók között is, melyek mindkét iskolánál, Csengődön és Kerekegyházán kerültek megrendezésre, a részt vevő tanulók között is rendszeres kommunikáció történt a korábban megvalósult közös programokon született személyes barátságoknak köszönhetően.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük