Tanulói beszámoló: A pályázat örömei és csodái

Az elmúlt két évben a pályázat során sok élményt szereztünk. Tanulni is kellett, hetente rendszeresen gyakorló órák zajlottak különböző tárgyakból. Ezeken a foglalkozásokon az egészséges életmód és az egészségfejlesztés volt a téma. Szövegeket olvastunk, csoportmunkában tablókat készítettünk, barkochbáztunk, szójátékokat játszottunk, és nyelvtanból is sok feladatot kaptunk. Az interneten kellett keresni egy-egy kulcsszóhoz anyagokat, azokat is megbeszéltük. Több filmvetítés is volt.
Nekem nagyon tetszett a budapesti kirándulás a Csodák Palotájába, mert érdekelnek az ottani dolgok. Sok játékkal játszottunk.  Hárman részt vettünk rendőrgyakorlatokban is. Ütögettük a rendőröket, és miattam széttört az egyik rendőr pajzsa, mert erősen ütöttem rá a gumibottal.
Olyan is volt, hogy sütöttünk az iskolában. Csoportokra osztva dolgoztunk. Én Bencével, Olivérrel, Ákossal, Juniorral, Ricsivel, Timivel és Tüncivel voltam együtt. Sós lepényt készítettünk, közben beszélgettünk és nevetgéltünk.
Számomra ezek a programok nyújtották a legmaradandóbb élményt.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük